З понеділка будуть відомі правила вступу до ВНЗ країни.

Дата: 30.10.2008

Український центр оцінювання якості освіти

Взнати про правила вступу до ВНЗ та, відповідно, визначитись куди йти вчитись після школи цього року можна буде раніше.

 

Правила вступу до ВНЗ мають бути розроблені до суботи (Нак № 802 від 2 вересня 2008 року, п 10). Також Український центр оцінювання якості освіти рекомендував Вишам оприлюднити умови вступу до того ж часу. Минулого року, правила вступу до Вишів повинні були подати до 20-го січня (Нак №1172 МОН)

 

Буде надано можливість пройти тестування із п’яти предметів на відміну від трьох минулорічних (Нак. № 804 п. 2).

Результати ЗНО 2009 року зараховуються як результати державної підсумкової атестації (Нак. № 804 п. 3.2) Минулого року можна було здавати випускні екзамени і оцінки вносились до  атестату про здобуття середньої освіти.

Початок реєстрації на пробне тестування – 1 листопада, закінчиться вона 1 грудня. Пробне тестування, на відміну від обов’язкового буде платним. Особливість цієї реєстрації в тому, що вона відуватиметься лише через Інтернет.

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2009 розпочнеться 1 грудня

 

Довідка

Згідно з наказом № 802 від 2 вересня 2009 року, п 10 Міністерства освіти і науки України вищий навчальний заклад відповідно до законодавства України, у тому числі цих Умов і власних статутів не пізніш як до 1-го листопада року вступу розробляє власні правила прийому на навчання. Правила прийому затверджуються керівником вищого навчального закладу, який є головою приймальної комісії, після чого примірник правил у триденний строк надсилається до Міністерства освіти і науки та інших центральних органів виконавчої влади за підпорядкуванням.

 

Детальна інформація про пробне тестування ТУТ